Ekonomická kancelária

EKONOMICKÁ

KANCELÁRIA

O NÁS

&

ÚVOD O NAŠEJ SPOLOČNOSTI

DAŇOVÝ PORADCA

FINECA SPOLU S TÍMOM SKÚSENÝCH SPOLUPRACOVNÍKOV ZAČALA NA SLOVENSKOM TRHU PÔSOBIŤ OD ROKU 2004 AKO FYZICKÁ OSOBA PODNIKATEĽ.

POČAS NIEKOĽKÝCH ROKOCH PÔSOBENIA SME PREŠLI MNOHÝMI ZMENAMI A ZÍSKALI SME TAK VEĽKÉ MNOŽSTVO PRAKTICKÝCH SKÚSENOSTÍ A ODBORNÝCH ZNALOSTÍ HLAVNE Z PRIVÁTNEHO SEKTORA.

ZÍSKANÍM NOVÝCH POZNATKOV A Z CIEĽOM POSKYTOVANIA KOMPLEXNÝCH SLUŽIEB V OBLASTI DANÍ, ÚČTOVNÍCTVA, FINANCIÍ A EKONOMIKY VZNIKLI NAŠE SPOLOČNOSTI FINECA s.r.o. a FINECA TAX OFFICE s.r.o.

SVOJE AKTIVITY SME ROZŠÍRILI V ROKU 2014 O MARKETING A REKLAMU PROSTREDNÍCTVOM NAŠEJ SPOLOČNOSTI FINECA MEDIA s.r.o., V KTOREJ ZA POMOCI NAŠICH SPOLUPRACOVNÍKOV ZABEZPEČUJEME POŽIADAVKY NAŠICH MEDIÁLNYCH PARTNEROV V OBLASTI DABINGU, HOVORENÉHO SLOVA, FILMU.

V NAŠEJ SPOLOČNOSTI SA SNAŽÍME O ZABEZPEČENIE PROFESIONÁLNYCH SLUŽIEB V ČO NAJLEPŠEJ KVALITE ČO JE ZÁROVEŇ POŽIADAVKOU KAŽDÉHO NÁŠHO PARTNERA A KLIENTA.

SPOLUPRACUJEME S DAŇOVÝMI PORADCAMI, PRÁVNYMI PORADCAMI, ÚČTOVNÍKMI, AUDÍTORSKÝMI SPOLOČNOSŤAMI, ALE I S ORGÁNMI ŠTÁTNEJ SPRÁVY - COLNOU SPRÁVOU, DAŇOVÝMI ÚRADMI A ZDRAVOTNÝMI POISŤOVŇAMI.

VĎAKA NAŠEJ KVALITNEJ A ODBORNEJ PRÁCI SME ZÍSKALI ZA ROKY PÔSOBENIA NIEKOĽKO STOVIEK SPOKOJNÝCH KLIENTOV – NAŠICH PARTNEROV.

NAŠI KLIENTI SÚ Z ROZLIČNÝCH OBLASTÍ PÔSOBENIA A PATRIA MEDZI NICH DOMÁCE I ZAHRANIČNÉ SPOLOČNOSTI AKO AJ FYZICKÉ OSOBY A SLOBODNÉ POVOLANIA A INÉ.

NAŠE PÔSOBENIE NIE JE OBMEDZENÉ NAŠÍM SÍDLOM. DOKÁŽEME ZABEZPEČIŤ VHODNOU KOMUNIKÁCIOU AJ SLUŽBY NA ÚZEMÍ CELÉHO SLOVENSKA A AJ NAŠÍM KLIENTOM PÔSOBIACIM MIMO ÚZEMIA SR TAKÁTO PARTNERSKÁ SPOLUPRÁCA VYHOVUJE.

ĎAKUJEME VÁM ZA ČAS STRÁVENÝ NA NAŠICH STRÁNKACH.

RADI UVÍTAME SPOLUPRÁCU AJ S VAMI.

ING. ONDREJ BULIK, PHD

KONATEĽ SPOLOČNOSTI

ING. MIRIAM BULIKOVÁ

DAŇOVÝ PORADCA | KONATEĽ SPOLOČNOSTI

ČÍTAJTE VIACEJ O NAŠOM TÍME

Pre poskytovanie lepších služieb stránka využíva cookies. Ďalším prezeraním stránky súhlasíte s ich využívaním.

VIAC O COOKIES

FINECA © 2019 •

PRIVACY POLICY SLOVAK
ENGLISH
FULLSCREEN
Ekonomická kancelária

BACKGROUND

SOUND

!