Ekonomická kancelária

EKONOMICKÁ

KANCELÁRIA

POSKYTNUTIE SÍDLA

&

VIRTUÁLNE SÍDLO, KANCELÁRIA A SLUŽBY

DAŇOVÝ PORADCA

Plánujete založiť novú firmu a nemáte sídlo ?

Pri zakladaní každej spoločnosti je potrebné mať registračné sídlo. Toto sídlo spoločnosti sa zapisuje do Obchodného registra Slovenskej republiky, ktorý je dostupný verejne na adrese www.orsr.sk.

Výhody prenajatého sídla:

OCHRANA SÚKROMIA

Ak podnikáte zo svojho bydliska a nechcete, aby bolo Vaše rodinné zázemie ovplyvňované Vaším podnikaním, je pre Vás výhodné prenajať si sídlo spoločnosti.

ÚSPORA ČASU - VENOVANIE SA PODNIKANIU

Rovnako je lepšie zvoliť si možnosť prenájmu sídla v prípadoch, keď ste väčšinou času na cestách, podnikáte zo zahraničia a podobne.

PRESTÍŽ A IDENTITA

Sídlo spoločnosti je zároveň prestížov Vašej spoločnosti. Je dôležité ak Vás hľadá Váš obchodný partner na Vašej adrese sídla a na uvedenej adrese nenájde okrem schránky s Vaším menom takmer nič. U nás s prenájmom sídla získate aj prestíž a identitu a keď Vás bude hľadať Váš obchodný partner, vieme mu poskytnúť informácie na ktorých poskytnutie nás splnomocníte.

ÚSPORA NÁKLADOV - DôVERA A STABILITA

Tiež pri prenajatej kancelárii a každej zmene prenájmu by ste museli vykonávať aj zmenu sídla v ORSR. Z tohto dôvodu je lepšie mať stabilné sídlo firmy, ktoré sa pri sťahovaní spoločnosti nemení.

Čo Vám ponúkame:

Ponúkame Vám poskytnutie "virtuálneho" sídla Vašej spoločnosti na našej adrese v Nitre. Okrem adresy sídla Vám ponúkame aj služby s tým spojené ako napr. možnosť preberania Vašej pošty, notifikácie formou SMS, telefonicky, mailom o doručenej pošte a preposielanie došlej pošty na Vami udanú adresu.

V prípade získania Vašej plnej moci Vás vieme zastúpiť pri akejkoľvek komunikácii s Finančnou správou, Daňovým úradom a zdravotnými poisťovňami, kedy Vás vieme plne zastupovať a odbremeniť od nepodnikateľských aktivít.

!

!

VYUŽITE NAŠE SLUŽBY

A ZÍSKAJTE ZĽAVU NA VEDENIE ÚČTOVNÍCTVA

Každá nami novo založená spoločnosť má možnosť využiť naše služby "vedenie účtovníctva".

BONUS

- Vedenie účtovníctva v prvých troch mesiacoch podnikania s 50% zľavou.

Pre poskytovanie lepších služieb stránka využíva cookies. Ďalším prezeraním stránky súhlasíte s ich využívaním.

VIAC O COOKIES

FINECA © 2019 •

PRIVACY POLICY SLOVAK
ENGLISH
FULLSCREEN
Ekonomická kancelária

BACKGROUND

SOUND

!